Bedava Oyunlar

Çoğaltma

Düşünce oyunu

Çoğaltma

Çoğaltma Değerlendirme: 5/10

Çoğaltma oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Çoğaltma ve hızlı olarak verilen model dönüşümü olabilir! Burada 6 farklı seviye vardır. Talimatlar: butonların rengini değiştirmek için farenizi kullanın. Ne zaman birçok dönüşümler, tüm yukarıdan aşağıya kadar verilen sırada başını olarak, bunları ve sonuç çizin.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 8259 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2054 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 312 görüşlerine göre

OYNAMAK
8259 kez oynandı
Çoğaltma

kopyasını, mantık dönüşümü çoğaltılmaz, renk, renk,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Çoğaltma adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Çoğaltma adlandırılan ücretsiz bu Düşünce flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Çoğaltma adlı ücretsiz bir oyun ve Düşünce ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Çoğaltma bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Düşünce en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Çoğaltma adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Çoğaltma
GERI

Düşünce en çok oynanan oyunlar

Simpsons bulmaca OYUN ►

Simpsons bulmaca

6
10 üzerinden 6 - 20270 oy

122104
kez oynandı

Eğer bulmaca sever misiniz? Eğer televizyon dizisi Simpsonlar sever misiniz? Talimatlar: bir resim seçin ve cevap yazmak için fareyi kullanın. Ayrıca soru üzerine farenin sol tuşuna tıklayın ve cevap yazabilirsiniz. Serinin Simpsonlar bilginizi test klasik bir bulmaca. Tabii tüm karakterleri, her yerde biliyorum, tüm bu oyunu tamamlamak yardımcı olacaktır. Emin birçok bölüm gördük, tüm karakterleri tanımak ve bütün cevapları ...

Online Satranç OYUN ►

Online satranç

5
10 üzerinden 5 - 11332 oy

103823
kez oynandı

Bir satranç oyunu online! Bu online oyun kazanmak ve rakibin kralı son almak için deneyin. Talimatlar: 64 kareler ile bir 8x8 tahta üzerinde oynanır. İlk başta, her oyuncu (bir beyaz taşlarla oynayan ve siyah taşlarla bir) kontrolü 16 adet: bir kral, bir kraliçe, iki kale, iki at, iki fil, ve sekiz piyon. Kral tehdit böylece Oyunun amacı mat için rakip kralı ve ölmeden başka bir hamle yapmak için bir yolu yoktur. Bilgisayara karşı o ...

ebeveynlik kelime arama OYUN ►

Ebeveynlik kelime arama

5
10 üzerinden 5 - 17436 oy

101974
kez oynandı

ebeveynlik tabanlı kelime arama oyunu. Tıklayın ve oyun tahtası gelen kelimeleri seçmek için sürükleyin. Fince hızla büyük ikramiye skor edebileceğiniz tutmaya. Her oyun rasgele bir alt yer edecek kelime kütüphane belirlemiş, bu yüzden her oyun farklıdır.