Bedava Oyunlar

Hindistan Haritası

Eğitici oyunu

Hindistan haritası

Hindistan Haritası Değerlendirme: 2/10

Hindistan haritası oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Hindistan'ınülkeyi oluşturançeşitli devletlerinharita üzerinde bulun, biz bir teklif veülkeninrenk haritası yerleştirmek zorunda. Bu oyunda,oyun önerecek ki (Goa, Gujarat, Punjab, Rajasthan, ya da başka bir devlet gibi) Hindistanülkeyi oluşturandurumları bulmak zorunda. Durumunu bulmak için,renk haritası boyanmış bir devlet tıklamanız gerekiyor. Her vardiya için on döner ve üç kez var. Son puan her yerelleştirilmiş devlet için her puanıntoplamıdır.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 9788 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1974 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 2.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
2

Değerlendirme kullanıcıdan 256 görüşlerine göre

OYNAMAK
9788 kez oynandı
Hindistan Haritası

Hindistan Bu haritadaülkeyi oluşturandevletlerin her bulabilirsiniz. Bu ülke böyle Andra Pradeş, Arunachal Pradesh, Assam, Bihar, Goa, Gujarat, Haryana, Himachal Pradesh, Karnataka, Kerala, Madya Pradeş, Maharaştra, Manisa, Meghalaya, Mizoram, Nagaland, Orissa, Pencap, Rajasthan gibi farklı eyalete bölünmüştür, Sikkim, Tamilnadu, Tripura, Uttar Pradesh ve Batı Bengal. Kör bir harita, hiçbir isim var veharita üzerinde Hindistan'ın her devlet bulmak zorunda.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Hindistan Haritası adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Hindistan Haritası adlandırılan ücretsiz bu Eğitici flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Hindistan Haritası adlı ücretsiz bir oyun ve Eğitici ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Hindistan Haritası bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Eğitici en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Hindistan Haritası adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Hindistan Haritası
GERI

Eğitici en çok oynanan oyunlar

Yazışma ve Kelimeler OYUN ►

Yazışma ve kelimeler

3
10 üzerinden 3 - 9236 oy

113322
kez oynandı

harika kelime oyunu. Beynin için gerçek bir sorun. Play and enjoy! Talimatlar: kontroller çok, sadece doğru sırada harf koymak için fare kullanımı basit!

Kelimelerin Arama (İngilizce) OYUN ►

Kelimelerin arama (İngilizce)

3
10 üzerinden 3 - 15858 oy

93449
kez oynandı

Eğer size bir dizi kelime bulmak zorunda, ama onlardil pratiği için, İngilizce olarakkelime ile kelime arama alfabe. Her oyunda görünürlistedenkelimeleri ile tarayın ve fare işaretleme. Her yeni oyun rastgele bir kelime kümesi görüntüler, yani her oyun farklı. Yüksek puanı almak için hızlı bir şekilde yapmak. Mümkün olanen kısa sürede listelenenkelimelerin her bulmak için zamana karşı oynayın. Her yaş için ...

İngilizce Formu Kelimeler OYUN ►

İngilizce formu kelimeler

4
10 üzerinden 4 - 4614 oy

67492
kez oynandı

Tek bir harf değiştirerek kelime oluşturma oyunu. Oyun bir dört harfli kelime sunuyor. Harfleri birini tıklatın, değiştirmek istediğiniz. Daha sonra oyun klavyede bunu değiştirmek istediğiniz harfini tıklatın. Tahmin doğru ise, sen kazandın. Ve sonraki sözcüğü gidin. Eğer akıllı mısınız? Bu oyun İngilizce öğrenmek yardımcı oluyor. İngilizce kelime oyunu. Bu ...