Bedava Oyunlar

Ejderha Çalmak

Ejderha oyunu

Ejderha Çalmak

Ejderha Çalmak Değerlendirme: 4/10

Ejderha Çalmak oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda, klavyenizdeki sağ ve sol oklarla ileri geri kahraman taşımak zorunda.Oyunun amacı yanmış olmadan mümkün ejderhanın maw altından kadar altın toplamaktır.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 10364 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1896 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 208 görüşlerine göre

OYNAMAK
10364 kez oynandı
Ejderha Çalmak

şövalye, hazine, siyah beyaz oyunu,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Ejderha Çalmak adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Ejderha Çalmak adlandırılan ücretsiz bu Ejderha flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Ejderha Çalmak adlı ücretsiz bir oyun ve Ejderha ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Ejderha Çalmak bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Ejderha en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Ejderha Çalmak adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Ejderha Çalmak
GERI

Ejderha en çok oynanan oyunlar

Ejderin Yolu OYUN ►

Ejderin yolu

6
10 üzerinden 6 - 3794 oy

48541
kez oynandı

Bu oyunda, bir ejderha ve siz yarışın en hızlı sürede, ama tehlikeleri ki yolda dikkatli olun. Sen ve boşluk çubuğuna atlamak için yerinden için ok tuşlarını kullanın.

Yoketme Ejderha OYUN ►

Yoketme ejderha

6
10 üzerinden 6 - 2388 oy

48338
kez oynandı

Bu oyunda, sen sadece ejderha ve kuleleri ve kontrol merkezleri yok etmek için ateş topları oluşturmanız gerekiyor. Sen), A (sol), S (aşağı) ve D (sağ) ve yerinden için sol düğme fare saldırı için ok tuşlarını veya yukarı (için harfleri W kullanın.

Ejderha ve Okçular OYUN ►

Ejderha ve okçular

5
10 üzerinden 5 - 1518 oy

43774
kez oynandı

Bu oyunda, bir ejderha ve sen ekstra tahvilleri yakalamak zorundayız, okçular tarafından vuruldu ve seni öldürmek için ateş topları atma kanyonları yakalamak oklarla sizi öldürebilir okçular öldürürüm. Farenin yerini almaya ve nabız sol düğme fare okçular öldürmek için hareket.