Bedava Oyunlar

Ejderha Öldürme

Ejderha oyunu

Ejderha Öldürme

Ejderha Öldürme Değerlendirme: 6/10

Ejderha Öldürme oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Helda cesur bir kız ve büyük bir savaşçı. Onun dünya böyle ateş atma ejderha gibi kötü ve tehlikeli yaratıklar tarafından devir alınmıştır. Sizin güvenilir yay ve dağ köyü girişinde güvenli ok onları vurun. Senin ok atmak için hareket ve boşluk çubuğuna için ok tuşlarını kullanın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 10784 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1854 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 76 görüşlerine göre

OYNAMAK
10784 kez oynandı
Ejderha Öldürme

Bir ejderha genellikle birçok kültürün mitler vardır serpantin veya sürüngen özellikleri ile, bir efsanevi yaratık.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Ejderha Öldürme adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Ejderha Öldürme adlandırılan ücretsiz bu Ejderha flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Ejderha Öldürme adlı ücretsiz bir oyun ve Ejderha ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Ejderha Öldürme bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Ejderha en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Ejderha Öldürme adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Ejderha Öldürme
GERI

Ejderha en çok oynanan oyunlar

Ejderin Yolu OYUN ►

Ejderin yolu

6
10 üzerinden 6 - 3794 oy

48542
kez oynandı

Bu oyunda, bir ejderha ve siz yarışın en hızlı sürede, ama tehlikeleri ki yolda dikkatli olun. Sen ve boşluk çubuğuna atlamak için yerinden için ok tuşlarını kullanın.

Yoketme Ejderha OYUN ►

Yoketme ejderha

6
10 üzerinden 6 - 2388 oy

48338
kez oynandı

Bu oyunda, sen sadece ejderha ve kuleleri ve kontrol merkezleri yok etmek için ateş topları oluşturmanız gerekiyor. Sen), A (sol), S (aşağı) ve D (sağ) ve yerinden için sol düğme fare saldırı için ok tuşlarını veya yukarı (için harfleri W kullanın.

Ejderha ve Okçular OYUN ►

Ejderha ve okçular

5
10 üzerinden 5 - 1518 oy

43775
kez oynandı

Bu oyunda, bir ejderha ve sen ekstra tahvilleri yakalamak zorundayız, okçular tarafından vuruldu ve seni öldürmek için ateş topları atma kanyonları yakalamak oklarla sizi öldürebilir okçular öldürürüm. Farenin yerini almaya ve nabız sol düğme fare okçular öldürmek için hareket.