Bedava Oyunlar

Bir Ejderha Yükseltmek

Ejderha oyunu

Bir ejderha yükseltmek

Bir Ejderha Yükseltmek Değerlendirme: 8/10

Bir ejderha yükseltmek oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyun olarak dikkat çekmek ve çok yangın kendi yangın nefes ejderha yükseltmek için olsun! Önce bir bebek ile başlamak ve onu beslemek zorunda, onu tedavi, okşamak ve uyku koydu. Amacınız evcil hayvanınızın tüm parametreleri tatmin sağlamaktır (barlar tam tamamlanır). Sadece bilgisayar fare kullanmak zorunda olacak.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 12584 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1592 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 250 görüşlerine göre

OYNAMAK
12584 kez oynandı
Bir Ejderha Yükseltmek

Bir ejderha genellikle birçok kültürün mitler vardır serpantin veya sürüngen özellikleri ile, bir efsanevi yaratık.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Bir Ejderha Yükseltmek adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Bir Ejderha Yükseltmek adlandırılan ücretsiz bu Ejderha flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Bir Ejderha Yükseltmek adlı ücretsiz bir oyun ve Ejderha ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Bir Ejderha Yükseltmek bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Ejderha en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Bir Ejderha Yükseltmek adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Bir Ejderha Yükseltmek
GERI

Ejderha en çok oynanan oyunlar

Ejderin Yolu OYUN ►

Ejderin yolu

6
10 üzerinden 6 - 3794 oy

48542
kez oynandı

Bu oyunda, bir ejderha ve siz yarışın en hızlı sürede, ama tehlikeleri ki yolda dikkatli olun. Sen ve boşluk çubuğuna atlamak için yerinden için ok tuşlarını kullanın.

Yoketme Ejderha OYUN ►

Yoketme ejderha

6
10 üzerinden 6 - 2388 oy

48338
kez oynandı

Bu oyunda, sen sadece ejderha ve kuleleri ve kontrol merkezleri yok etmek için ateş topları oluşturmanız gerekiyor. Sen), A (sol), S (aşağı) ve D (sağ) ve yerinden için sol düğme fare saldırı için ok tuşlarını veya yukarı (için harfleri W kullanın.

Ejderha ve Okçular OYUN ►

Ejderha ve okçular

5
10 üzerinden 5 - 1518 oy

43774
kez oynandı

Bu oyunda, bir ejderha ve sen ekstra tahvilleri yakalamak zorundayız, okçular tarafından vuruldu ve seni öldürmek için ateş topları atma kanyonları yakalamak oklarla sizi öldürebilir okçular öldürürüm. Farenin yerini almaya ve nabız sol düğme fare okçular öldürmek için hareket.