Bedava Oyunlar

Kaçış Ejderha

Ejderha oyunu

Kaçış ejderha

Kaçış Ejderha Değerlendirme: 5/10

Kaçış ejderha oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Ejderha akçaağaç Dünya kaçış yardımcı. O akçaağaç savaşçılar için bir evcil hayvan olma hasta olduğunu ve akçaağaç yaratıklar savaşa kendisi gitmek zorunda. Kötü adamlar ve çekim tüm kaçınarak, etrafında uçan ejderha taşımak için klavye üzerindeki okları kullanın.Düşmanlarına ateş etmek için boşluk çubuğunu kullanın. Bunlardan bazıları, bir kereden fazla çekilmesi gerekir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 13650 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1498 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 392 görüşlerine göre

OYNAMAK
13650 kez oynandı
Kaçış Ejderha

Kadar em up çekmeye atıcı video oyunları bir alt tür olduğunu. Bir em up çekmeye, oyuncu onların saldırılarından kaçmak ekranın üst görünen düşman çok sayıda çekim, bir uzay aracı veya uçak sık sık, yalnız bir karakteri kontrol eder.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Kaçış Ejderha adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Kaçış Ejderha adlandırılan ücretsiz bu Ejderha flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Kaçış Ejderha adlı ücretsiz bir oyun ve Ejderha ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Kaçış Ejderha bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Ejderha en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Kaçış Ejderha adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Kaçış Ejderha
GERI

Ejderha en çok oynanan oyunlar

Ejderin Yolu OYUN ►

Ejderin yolu

6
10 üzerinden 6 - 3794 oy

48542
kez oynandı

Bu oyunda, bir ejderha ve siz yarışın en hızlı sürede, ama tehlikeleri ki yolda dikkatli olun. Sen ve boşluk çubuğuna atlamak için yerinden için ok tuşlarını kullanın.

Yoketme Ejderha OYUN ►

Yoketme ejderha

6
10 üzerinden 6 - 2388 oy

48338
kez oynandı

Bu oyunda, sen sadece ejderha ve kuleleri ve kontrol merkezleri yok etmek için ateş topları oluşturmanız gerekiyor. Sen), A (sol), S (aşağı) ve D (sağ) ve yerinden için sol düğme fare saldırı için ok tuşlarını veya yukarı (için harfleri W kullanın.

Ejderha ve Okçular OYUN ►

Ejderha ve okçular

5
10 üzerinden 5 - 1518 oy

43774
kez oynandı

Bu oyunda, bir ejderha ve sen ekstra tahvilleri yakalamak zorundayız, okçular tarafından vuruldu ve seni öldürmek için ateş topları atma kanyonları yakalamak oklarla sizi öldürebilir okçular öldürürüm. Farenin yerini almaya ve nabız sol düğme fare okçular öldürmek için hareket.