Bedava Oyunlar

Amerikan Futbolu Takımı

Futbol oyunu

Amerikan futbolu takımı

Amerikan Futbolu Takımı Değerlendirme: 6/10

Amerikan futbolu takımı oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda, sen son dilimi ve puanı bir gol Get gerekiyor. Talimatlar: 1. Seç Rick veya Joe arasında bir oyuncu. 2. ok tuşlarını hareket etmek için kullanın. 3. boşluk çubuğuna basarak diğer oyuncuların kaçının. 4. Ne zaman sona bölgesine olsun güç için tekme kadar boşluk tuşunu basılı tutun.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 8007 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2173 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 434 görüşlerine göre

OYNAMAK
8007 kez oynandı
Amerikan Futbolu Takımı

futbolcu, skor gol, futbol,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Amerikan Futbolu Takımı adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Amerikan Futbolu Takımı adlandırılan ücretsiz bu Futbol flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Amerikan Futbolu Takımı adlı ücretsiz bir oyun ve Futbol ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Amerikan Futbolu Takımı bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Futbol en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Amerikan Futbolu Takımı adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Amerikan Futbolu Takımı
GERI

Futbol en çok oynanan oyunlar

Süper Freekicks OYUN ►

Süper freekicks

6
10 üzerinden 6 - 12124 oy

88138
kez oynandı

Süper Freekicks Bedava Flash Oyunlar. Size son kadar tüm yolu milli futbol takımı alabilir miyim? Üzerine ve duvar çevresinde serbest başladı Eğil Diğer takımlar yenmek için! Size Beckham gibi ÖSS miyim? Bu online oyun Testi kendinize özgü serbest vuruş becerileri. Deneyin ve spini, yükseklik, güç, doğruluk, yön ve daha ayarı ile mükemmel serbest vuruş skor! Farenizi sizin başladı yapmak, ancak sanal veya eğlencel ...

Tablo Futbol OYUN ►

Tablo futbol

7
10 üzerinden 7 - 8196 oy

66275
kez oynandı

Bu oyunda masa futbolu, futbol masa oyunu oynayabilirsiniz. Çim, plaj ve buz: üç farklı alan türlerinden seçim yapmak zorunda başlatmak için. Ve ayrıca tek başına veya çoklu oyuncu modunda oynamayı seçebilirsiniz. Talimatlar: 1 oyuncu modu - istenilen yönde ekipman taşımak için okları aşağı yukarı kullanmak ve, 2 oyuncu modu - çoklu oyuncu modunda arkadaşlarınıza meydan. 2. oyuncu için oyuncu 1 ve W ve S ...

Tekme Cezalar OYUN ►

Tekme cezalar

4
10 üzerinden 4 - 3350 oy

37514
kez oynandı

Bu oyunda, bir dünya kupası bulunan ve ünlü bir futbolcu seçmek zorundasınız. Ne zaman oyuncu futbol seçtiğinizde, rakip takımın penaltı atışı ve rakip takım tarafından tekme olan cezalar savunmak var. penaltı atışı ve penaltı savunmak için mouse kullanın.