Bedava Oyunlar

Amerikan Futbolu ve Fasulye

Futbol oyunu

Amerikan futbolu ve fasulye

Amerikan Futbolu ve Fasulye Değerlendirme: 6/10

Amerikan futbolu ve fasulye oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda, futbol oynarken fasulye yemek zorunda. Düşen bombalar ve diğer oyuncular kaçının. Amaç oyunda sürede sürece kalmaktır. Onlar puan ve hayat kaybedersiniz yakalamak, takip edecek diğer sporcular kaçmak adım için çalıştırın. Patlayabilir zaman gökten düşen bomba dikkatli olmak zorunda, bunları yakın değildir.Sahada çalışırken mümkün olan bütün fasulye kutular yakalamak için denemek zorunda. Eğer fasulye bir can almak, başka bir sahada başka bir yerde görünür ve bunun için gitmek zorunda. Futbol oynamak spor çılgın ve komik sürümüdür.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 8867 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2267 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 238 görüşlerine göre

OYNAMAK
8867 kez oynandı
Amerikan Futbolu ve Fasulye

Amerikan futbolu fiziksel oyun ile strateji birleştirerek tanınan rekabetçi bir takım sporudur. Oyuncular mümkün olduğunca yakın rakip takımın kale alanı almak için onları yakalamak olabilecek diğer sporcular almaya çalışırken saha etrafında çalıştırmak zorunda. Bu oyunda oyuncular yakalanmış alamadım denemek zorunda. Eğer başka bir oyuncu size dokunmadan edebiliyoruz en tutmak zorunda. Eğer ortamınızda ise gökten düşen bombaları önlemek, aynı zamanda noktaları ve yaşam uzakta patlayabilir zaman. Ödül olarak alanında görünür ve yemek zorunda fasulye kutular var.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Amerikan Futbolu ve Fasulye adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Amerikan Futbolu ve Fasulye adlandırılan ücretsiz bu Futbol flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Amerikan Futbolu ve Fasulye adlı ücretsiz bir oyun ve Futbol ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Amerikan Futbolu ve Fasulye bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Futbol en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Amerikan Futbolu ve Fasulye adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Amerikan Futbolu ve Fasulye
GERI

Futbol en çok oynanan oyunlar

Süper Freekicks OYUN ►

Süper freekicks

6
10 üzerinden 6 - 12124 oy

88138
kez oynandı

Süper Freekicks Bedava Flash Oyunlar. Size son kadar tüm yolu milli futbol takımı alabilir miyim? Üzerine ve duvar çevresinde serbest başladı Eğil Diğer takımlar yenmek için! Size Beckham gibi ÖSS miyim? Bu online oyun Testi kendinize özgü serbest vuruş becerileri. Deneyin ve spini, yükseklik, güç, doğruluk, yön ve daha ayarı ile mükemmel serbest vuruş skor! Farenizi sizin başladı yapmak, ancak sanal veya eğlencel ...

Tablo Futbol OYUN ►

Tablo futbol

7
10 üzerinden 7 - 8196 oy

66275
kez oynandı

Bu oyunda masa futbolu, futbol masa oyunu oynayabilirsiniz. Çim, plaj ve buz: üç farklı alan türlerinden seçim yapmak zorunda başlatmak için. Ve ayrıca tek başına veya çoklu oyuncu modunda oynamayı seçebilirsiniz. Talimatlar: 1 oyuncu modu - istenilen yönde ekipman taşımak için okları aşağı yukarı kullanmak ve, 2 oyuncu modu - çoklu oyuncu modunda arkadaşlarınıza meydan. 2. oyuncu için oyuncu 1 ve W ve S ...

Tekme Cezalar OYUN ►

Tekme cezalar

4
10 üzerinden 4 - 3350 oy

37514
kez oynandı

Bu oyunda, bir dünya kupası bulunan ve ünlü bir futbolcu seçmek zorundasınız. Ne zaman oyuncu futbol seçtiğinizde, rakip takımın penaltı atışı ve rakip takım tarafından tekme olan cezalar savunmak var. penaltı atışı ve penaltı savunmak için mouse kullanın.