Bedava Oyunlar

Hannah Montana Makyaj (Miley Cyrus)

Hannah Montana oyunu

Hannah Montana Makyaj (Miley Cyrus)

Hannah Montana Makyaj (Miley Cyrus) Değerlendirme: 6/10

Hannah Montana Makyaj (Miley Cyrus) oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Hannah Montana kadar yapmak zorunda kızlar için bu oyunda,karakter Miley Cyrus ile ünlü yaptı. Bu Disney Channel çocuklar arasındayıldızdır. Bir şarkıcı ve anonim kız gibi bir çifte hayat olan bir kız. Bu oyun için bir konser için bir kostüm ve makyaj seçmek zorundasınız., Giyim her öğeyi seçin aksesuar ve makyajfare kullanır. Sendünyanın en havalı kızlardan biri için modern bir dizi yapmak zorunda. Makyaj, ruj, saç modeli, takı vemodern bir kız için aksesuarlar.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 15551 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1321 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 624 görüşlerine göre

OYNAMAK
15551 kez oynandı
Hannah Montana Makyaj (Miley Cyrus)

Hannah Montana aktris Miley Cyrus tarafından oynanan bir karakterdir. Bir pop şarkıcısı olarak kariyerine takip ve olan bir kızdünya çapında ünlüdür. Kadar ünlü oldu bu çocuklar için televizyon dizisi başladı bir kız. Kayıtları milyonlarca sattı ve her yerde tam konserler vererek. Şimdi oldukızla ilgisi masum ve eğlenceli bir karakter. Onu ünlü yaptı, ve kimin karakter her zaman karşılaştırıldığında kim bir dizi. Arkadaşları ile bir okulda normal bir kız gibi bir ömrü vardır ünlü bir şarkıcı. Makyaj sanatçısı ve onun modern bir makyaj için kıyafet seti ile saç stilisti olarak oynayın.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Hannah Montana Makyaj (Miley Cyrus) adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Hannah Montana Makyaj (Miley Cyrus) adlandırılan ücretsiz bu Hannah Montana flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Hannah Montana Makyaj (Miley Cyrus) adlı ücretsiz bir oyun ve Hannah Montana ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Hannah Montana Makyaj (Miley Cyrus) bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hannah Montana en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Hannah Montana Makyaj (Miley Cyrus) adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Hannah Montana Makyaj (Miley Cyrus)
GERI

Hannah Montana en çok oynanan oyunlar

Hannah Montana: 3 doğrultusunda OYUN ►

Hannah Montana: 3 doğrultusunda

4
10 üzerinden 4 - 3404 oy

42686
kez oynandı

Hannah Montana X ve O eğlenceli bir oyun nereye Hannah Montana karşı orada doğrultusunda 3 yapmak onemlidir. Hanna O temsil eder ve temsil X Onunla oynamak için cesaret mi?

Hannah Montana moda serüvenim OYUN ►

Hannah Montana moda serüvenim

7
10 üzerinden 7 - 2604 oy

34436
kez oynandı

Elbise, ikramiye ile oynamak ve Hannah Montana ile ilgili bazı özel bilgileri görmek için, onun heyecanlı macera Hannah Montana takıl. Onun tek müzikal macera asla unutmayacağım! Eğer yüksek puanı alabilir miyim?İlk oyunda, soldaki öğeleri tıklayarak Hannah Montana giyinmek zorunda. Zaman böylece Yuvarlak Bonus alabilirsiniz dolmadan uçan nesneler tıklayın. Hannah Montana hakkında bilgi görüntüleme. Yazdırmak için ...

Hannah Montana tarzı OYUN ►

Hannah Montana tarzı

5
10 üzerinden 5 - 1892 oy

23901
kez oynandı

Bu oyunda bir Hannah Montana siluetine ve onu bir kent görüntüsü oluşturmak gerekir. Bunu yapmak için fareyi kullanın