Bedava Oyunlar

Hannah Montana\'s turlar

Hannah Montana oyunu

Hannah Montana\'s turlar

Hannah Montana\\\'s turlar Değerlendirme: 6/10

Hannah Montana\'s turlar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Hannah Montana bir konserde şarkı gitmek zorunda. Onu stilist ve bunu çok güzel ve çok iyi eylem için giyinmiş gitmek yapmak zorunda. Bu oyunda size bir pop yıldızı olarak Hannah Montana elbise var.Makyaj ile başlayın. Önce, saç rengi sürecekse saç türünü seçin. Şimdi göz farı ve göz rengi, son olarak bazı makyaj ve dudak rengi boya. Daha sonra giyim devam ediyor, orada size yıldız koymak zorunda tüm giysileri seçmek zorundasınız. Şarkıcı ve sonra her şey için bir elbise seçin.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 12175 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1713 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 342 görüşlerine göre

OYNAMAK
12175 kez oynandı
Hannah Montana\'s turlar

Eğer saç, giyim, ayakkabı, aksesuar ve fare ile gitar seçmek zorunda ve hızlı bir şekilde Hannah Montana görüntü üzerinde görünür olacaktır. Giysileri ile maç onun için bir elektrik gitar, seçin. Ayrıca onu ayakkabı, kot pantolon, gömlek, kolye, küpe ve daha fazla elbise seçebilirsiniz. Onun çok daha daha yapmak için ayarlanmış moda oluşturun. Hannah Montana şarkı ve oyunculuk gençlerin bir yıldız, bu nedenle çok modern ve güzel giyinmiş gitmek yapmak zorunda. Hayranları onun milyonlarca iş için seninle gurur olduğunu.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Hannah Montana\'s turlar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Hannah Montana\'s turlar adlandırılan ücretsiz bu Hannah Montana flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Hannah Montana\'s turlar adlı ücretsiz bir oyun ve Hannah Montana ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Hannah Montana\'s turlar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hannah Montana en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Hannah Montana\'s turlar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Hannah Montana\\\'s turlar
GERI

Hannah Montana en çok oynanan oyunlar

Hannah Montana: 3 doğrultusunda OYUN ►

Hannah Montana: 3 doğrultusunda

4
10 üzerinden 4 - 3404 oy

42686
kez oynandı

Hannah Montana X ve O eğlenceli bir oyun nereye Hannah Montana karşı orada doğrultusunda 3 yapmak onemlidir. Hanna O temsil eder ve temsil X Onunla oynamak için cesaret mi?

Hannah Montana moda serüvenim OYUN ►

Hannah Montana moda serüvenim

7
10 üzerinden 7 - 2604 oy

34436
kez oynandı

Elbise, ikramiye ile oynamak ve Hannah Montana ile ilgili bazı özel bilgileri görmek için, onun heyecanlı macera Hannah Montana takıl. Onun tek müzikal macera asla unutmayacağım! Eğer yüksek puanı alabilir miyim?İlk oyunda, soldaki öğeleri tıklayarak Hannah Montana giyinmek zorunda. Zaman böylece Yuvarlak Bonus alabilirsiniz dolmadan uçan nesneler tıklayın. Hannah Montana hakkında bilgi görüntüleme. Yazdırmak için ...

Hannah Montana tarzı OYUN ►

Hannah Montana tarzı

5
10 üzerinden 5 - 1892 oy

23901
kez oynandı

Bu oyunda bir Hannah Montana siluetine ve onu bir kent görüntüsü oluşturmak gerekir. Bunu yapmak için fareyi kullanın