Bedava Oyunlar

3D Casusluk

Hareket oyunu

3d casusluk

3D Casusluk Değerlendirme: 9/10

3d casusluk oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda, bir ucundan fark edilmeden başka almak zorunda bir casus oynamak için olsun. Hazır olduğunuzda patlatmak bomba ve basın X bırakmak için Z tuşunu kullanın. Bir sonraki seviyeye taşımak için yükseltilmiş döşeme üzerine taşıyın. Bir duvara karşı basın ve daha gizli hareket için yanlara doğru hareket edebilir. Ayrıca, sadece onun yerinde adım atarak sandıkları itebilir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6903 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3329 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 9.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
9

Değerlendirme kullanıcıdan 22 görüşlerine göre

OYNAMAK
6903 kez oynandı
3D Casusluk

Dolaşmak için ok tuşlarını kullanın. Boşluk size eylemleri sağlayacaktır. Öğretici ve talimatları atlamayın. Eğer serin keskin ve kaygan hamle almak istiyorsanız bu adım çok önemlidir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın 3D Casusluk adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde 3D Casusluk adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco 3D Casusluk adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun 3D Casusluk bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz 3D Casusluk adlı bir online oyun ve video oyunudur.

3D Casusluk
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332240
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97773
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31333
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...