Bedava Oyunlar

Arcade Aksiyon

Hareket oyunu

Arcade aksiyon

Arcade Aksiyon Değerlendirme: 5/10

Arcade aksiyon oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz online oyun amacı düşmanları yok etmek ve mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için. Gemi otomatik olarak patlar olduğundan, kazaya değil dikkatinizi odaklanabilirsiniz. Vurduğunuzda Bazı düşmanlar birden fazla düşman bölünür. Bir seferde bunlardan çok isabet yoktur, ya da hepsini önlemek için zor olacaktır. Mümkün powerups toplayın. Eğer ihtiyacınız varsa bomba kullanmak için tereddüt etmeyin. Gemi taşımak için WASD veya ok tuşlarını kullanın. Amacı fareyi kullanın. Bir düşman yok edilir sayıyla oynadı. Peş peşe birden fazla düşman yaptırmayı puanınızı artıracak kombinasyonları oluşturur.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7192 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3536 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 0 görüşlerine göre

OYNAMAK
7192 kez oynandı
Arcade Aksiyon

Her gun farklı düşmanlara karşı etkilidir. Zaten silah mevcut durumda daha fazla kullanımı olacak eğer bir silah powerup almayın. Powerup ölmek kaybolur, bu yüzden çok geç olmadan herhangi bir saklanan Powerup kullandığınızdan emin olun vardır. Sadece bir powerup başka toplayıp önce mevcut birini kullandığınızdan emin olun, bir süre saklanabilir. Sen yeniden yumurtlama sonrası yenilmezlik kısa bir süre var. Tehlikeli pozisyonlarda powerups toplamak için kullanın.Zayıf olanlar ile kendinizi daha kolay bir zaman vermek için ilk daha tehlikeli düşmanları dışarı atın. Hızlı bir şekilde düşman öldürme size yüksek puanlar vererek, çarpan bonusu artar. Daha saygıdeğer zaman bazı düşmanları süreleri var. Yakın almak ve onları almak için bu fırsatları kullanın. Eğer geliyor ne tepki bol zaman sağlamak mümkün ekranın kenarları kaçının.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Arcade Aksiyon adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Arcade Aksiyon adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Arcade Aksiyon adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Arcade Aksiyon bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Arcade Aksiyon adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Arcade Aksiyon
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332261
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97801
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31363
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...