Bedava Oyunlar

Avcı Okçu

Hareket oyunu

Avcı okçu

Avcı Okçu Değerlendirme: 7/10

Avcı okçu oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer Robina Hood kontrol edildiği bir ücretsiz çevrimiçi oyun, okçu sonraki seviyeye ulaşmak için çeşitli hayvanlar ve canavarlar ateş vardır. Her düzeyde hedef değişecektir, ama her zaman canavarlar ya da hedefleri vurmak Robina en yay ile ok atmak zorundayız. Eğer sonsuz sayıda oklar yay dışarı vurmaya hazır, çünkü Olabildiğince hızlı olarak çekebilirsiniz. Amacınız Sharpen ve Robina Hood, avcılık okçu ile en yüksek puanı almak.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6950 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3316 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 16 görüşlerine göre

OYNAMAK
6950 kez oynandı
Avcı Okçu

Robina Hood kadın tüm zamanların en ünlü kalecisi, Robin Hood esinlenerek, onun yay ve oklar ile zengin para çaldı ve dünyanın en iyi amacı ile okçu olmanın yanı sıra, yoksullara dağıt.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Avcı Okçu adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Avcı Okçu adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Avcı Okçu adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Avcı Okçu bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Avcı Okçu adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Avcı Okçu
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332240
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97773
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31333
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...