Bedava Oyunlar

Bir Kara Tahta Sörf

Hareket oyunu

Bir kara tahta sörf

Bir Kara Tahta Sörf Değerlendirme: 4/10

Bir kara tahta sörf oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda size şimdiye kadar istediğim şeylerden biri yapmak şansı elde edecek. Size bakıyor, okulda olmayı hayal etmeyin sıkıcı ve okulda çalışma kara tahta dolu? Burada kendinizi kanıtlamak için bunu üzerinden sörf ve tüm dünyadaki diğer oyunculara karşı rekabet şansınız var! Karakterinizi yönlendirmek, en önemlisi ıslak sünger önlemek ve ... en yüksek puanı almak! fare ile karakteri yönlendirmek, ıslak sünger önlemek ve bu bonusları toplamak!

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6867 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3305 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 16 görüşlerine göre

OYNAMAK
6867 kez oynandı
Bir Kara Tahta Sörf

Aksiyon oyunu reaksiyon zamanı ve el-göz koordinasyonu da dahil olmak üzere fiziksel zorlukları, vurgular türüdür. Tür gibi bazı gerçek zamanlı strateji oyunları da aksiyon oyunları olarak kabul edilir olsa yaygın, en önemli aksiyon oyunları olarak kabul edilir dövüş oyunları, atıcı oyunları, ve platform oyunları gibi çeşitli subgenres içerir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Bir Kara Tahta Sörf adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Bir Kara Tahta Sörf adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Bir Kara Tahta Sörf adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Bir Kara Tahta Sörf bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Bir Kara Tahta Sörf adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Bir Kara Tahta Sörf
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332240
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97774
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31333
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...