Bedava Oyunlar

Bir Top ile Küpleri Atmak

Hareket oyunu

Bir top ile küpleri atmak

Bir Top ile Küpleri Atmak Değerlendirme: 3/10

Bir top ile küpleri atmak oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda, platformun kenarına alabildiğin kadar çok küp atmak için topu kullanmak zorunda olacak. Bunu yapmak için, sadece onları itmek zorunda kalacaktır. Ahşap platform çok kaygan olduğu için topu durdurmak çok zor olacak, çok hızlı giderseniz, o kadar hafif bir itme yeterli olabilir unutmayın. Bu oyunda herhangi bir can, sadece zaman vardır. Bir küp Fırlatma size ekstra zaman verir, ama düşme zaman kaybetmek yapacaktır.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7259 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3157 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 3.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 12 görüşlerine göre

OYNAMAK
7259 kez oynandı
Bir Top ile Küpleri Atmak

Geometride, bir küp her köşe az üç toplantı ile, altı köşeli iki ile sınırlı üç boyutlu bir nesnedir. Küp da düzenli bir hexahedron olarak adlandırılır ve beş Platonik katılar biri olabilir. Küp oktahedron için çift olduğunu.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Bir Top ile Küpleri Atmak adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Bir Top ile Küpleri Atmak adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Bir Top ile Küpleri Atmak adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Bir Top ile Küpleri Atmak bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Bir Top ile Küpleri Atmak adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Bir Top ile Küpleri Atmak
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332261
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97801
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31363
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...