Bedava Oyunlar

Borular Binmek

Hareket oyunu

Borular binmek

Borular Binmek Değerlendirme: 7/10

Borular binmek oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda, bu üç boyutlu yarış oyunu tüneller aracılığıyla bisiklete binmek zorundayım. Hızlandırmak veya yavaşlatmak için aşağı ok tuşlarını kullanın ve. Senin kalkan tamir edecektir yeşil küpleri, yönlendirmek engelleri atlatmak ve toplamak için sağ ve sol tuşlarını kullanın. Senin kalkan bir% 100 ise, yeşil küpleri zaman ikramiye verecek. Siz iki modları, zamanlanmış modu ve bir hayatta kalma modu bulacaksınız.Zamanlı modu yenilerini kilidini ve madalya almak için kayıt yenmek için her track zamana karşı yarış oluşmaktadır. Hayatta kalma modunda hayatta kalmak zorunda ve yavaşlatmak değil.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6585 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3417 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 12 görüşlerine göre

OYNAMAK
6585 kez oynandı
Borular Binmek

Bu oyunda araçlar Işık dönüşümleri denir ki film Tron olanlara çok benzer. Onlar renkli ışık duvarları oluşturmak fütüristik iki tekerlekli araçlardır.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Borular Binmek adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Borular Binmek adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Borular Binmek adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Borular Binmek bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Borular Binmek adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Borular Binmek
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332060
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97617
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31166
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...