Bedava Oyunlar

Domuz Savaşları

Hareket oyunu

Domuz savaşları

Domuz Savaşları Değerlendirme: 10/10

Domuz savaşları oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu, sahada hareket bomba atmak ve düşman seni yok etmeden önce her düzeyde mümkün olduğunca çok sayıda düşman domuzlar havaya uçurmak için küçük bir domuz yardım etmek zorunda olduğu bir güzel aksiyon, strateji oyunudur. Unutmayın! Bomba aşımına ve bir kez sen önce zaman biterse düşman domuzlar doğru onları atmak, böylece geri sayım başlar onları almak vardır. Ayrıca, düşman tarafından bırakılan bomba kaçmayı deneyin, ya da aksi takdirde oyunu kaybedersiniz.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6960 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3349 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 10.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Değerlendirme kullanıcıdan 10 görüşlerine göre

OYNAMAK
6960 kez oynandı
Domuz Savaşları

Küçük bir domuz bomba atmak ve onlar seni yok etmeden önce mümkün olduğunca çok sayıda düşman domuzlar gibi havaya Yardım. Tüm karanlık domuz olan karakteri taşımak ve bunların üstüne yürüyerek bombaları almak için ok tuşlarını kullanın. Sonra yörüngesi hesaplandı olduğunda, gidelim boşluk çubuğuna basın.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Domuz Savaşları adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Domuz Savaşları adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Domuz Savaşları adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Domuz Savaşları bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Domuz Savaşları adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Domuz Savaşları
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332240
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97774
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31333
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...