Bedava Oyunlar

Ejderha Savaşı

Hareket oyunu

Ejderha savaşı

Ejderha Savaşı Değerlendirme: 5/10

Ejderha savaşı oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırılarına gökyüzünde uçuş kontrol etmek zorunda. Sen bu yüzden seni öldürmek yok gibi tüm ejderhalar imha etmek zorundasınız.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 97801 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 118 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 9706 görüşlerine göre

OYNAMAK
97801 kez oynandı
Ejderha Savaşı

Katılmak için sahip olduğu ejderha savaşları. Mümkün olduğunca çok sayıda ejderha yok gökyüzünde uçmak zorunda. Sen hayvanları vurmak zorunda. Ateş atmak için gidiyoruz fireballs kaçmasına. Eğer gereken bir aksiyon oyunu düşman saldırıları atlatmak ve mümkün olduğunca çok sayıda rakiplerinizi yok. Gökyüzünde ve nokta sizin hayvan kontrol ve silah ateş.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Ejderha Savaşı adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Ejderha Savaşı adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Ejderha Savaşı adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Ejderha Savaşı bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Ejderha Savaşı adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Ejderha Savaşı
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332261
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31363
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...

tavşancık şekerleme OYUN ►

Tavşancık şekerleme

6
10 üzerinden 6 - 1934 oy

26145
kez oynandı

Bu gerçekten benzersiz geçiş oyunda bir stomping ile Bomp hazır olun yendi. Aynı renk Bomps ve Maç satırlar bu bağımlılık bulmaca oyun bunları temizlemek için. Bir bez bomba sakının ve İnanılmaz özel bileşimleri oluşturmak için Star-bomba kullanıyorsanız, ekranı ışığı. Fare işaretçisi ve tıklama ile Amaç atlayabilirsiniz. Toplama olarak önce mümkün olduğunc ...