Bedava Oyunlar

elmasları arayın

Hareket oyunu

Elmasları arayın

Elmasları arayın Değerlendirme: 5/10

Elmasları arayın oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Paris'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar almak için tüm ekranları üzerinden atlamak. Eğer elmas ister misiniz?

Kez oynanmış

Bu oyunu online 31363 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 604 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 2870 görüşlerine göre

OYNAMAK
31363 kez oynandı
elmasları arayın

Bu oyun Disney.co.uk Oyunlar geliyor. Bir oyun elmas toplamak için. Sen gizli elmas almak için mobilya ve duvarlar üzerinden atlamak zorunda.Elmas kolye ekstra puan var, o kadar çok kolye ve takı arayın. Evin Tur ve mümkün tüm mücevherleri tutun. Kedi nefret köpekler atlatmak ve puan götürmek. Her köşede gizlenmiş tüm taşlar bulmak için evden mümkün olduğunca gitmek zorunda. Bir aramak ve oyun platformdan platforma atladı bulabilirsiniz.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın elmasları arayın adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde elmasları arayın adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco elmasları arayın adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun elmasları arayın bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz elmasları arayın adlı bir online oyun ve video oyunudur.

elmasları arayın
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332261
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97801
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

tavşancık şekerleme OYUN ►

Tavşancık şekerleme

6
10 üzerinden 6 - 1934 oy

26145
kez oynandı

Bu gerçekten benzersiz geçiş oyunda bir stomping ile Bomp hazır olun yendi. Aynı renk Bomps ve Maç satırlar bu bağımlılık bulmaca oyun bunları temizlemek için. Bir bez bomba sakının ve İnanılmaz özel bileşimleri oluşturmak için Star-bomba kullanıyorsanız, ekranı ışığı. Fare işaretçisi ve tıklama ile Amaç atlayabilirsiniz. Toplama olarak önce mümkün olduğunc ...