Bedava Oyunlar

Grand Theft Auto

Hareket oyunu

Grand theft auto

Grand Theft Auto Değerlendirme: 8/10

Grand theft auto oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ünlü Grand Theft Auto video oyunu serisi bir flash versiyonu. Bu flash versiyonu Grand Theft Auto özgür irade keyfini çıkarın, mümkün, isabet insanlar ve çalmak araba gibi suçları işlemek için suçlular yol. Taşımak için ok tuşlarını kullanın. Sol ve sağ ok tuşları sadece araba için çalışır. Ne zaman yürüyerek, fare karakteri bu yönde yürüyerek yapan biridir. Saldırı, sol fare düğmesini kullanın. Girmek tuşu bir arabaya alır. Misyonu brifingler dikkat edin. Sizin Grand Theft Auto aksiyon oyunu oynamaya başlamak için oyun tıklayın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 9049 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2812 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 148 görüşlerine göre

OYNAMAK
9049 kez oynandı
Grand Theft Auto

Grand Theft Auto serisi her zaman çok Amerikan şehirleri örnek alınarak kurgusal yerel yer almaktadır.Serisi, yetişkin doğası ve şiddet temaları için tartışma kazanmıştır rağmen, Amerikan kültürünün kendi komedi hiciv ünlüdür. Serisi bunu yapmak için kendi nedenleri her oyun farklı olsa da, ceza yeraltı saflarını üzerinden yükselmeye çalışmayın çok farklı kahramanları etrafında odaklanır.Grand Theft Auto serisi (Grand Theft Auto 5 taksit yayınlanmadan önce) Aralık 2012 olarak, 125 den fazla milyon adet satmış olan, çok beğenilen ve ticari olarak başarılı olmuştur.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Grand Theft Auto adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Grand Theft Auto adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Grand Theft Auto adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Grand Theft Auto bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Grand Theft Auto adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Grand Theft Auto
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332240
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97774
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31334
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...