Bedava Oyunlar

Üstüne tırmanmaya

Hareket oyunu

Üstüne tırmanmaya

Üstüne tırmanmaya Değerlendirme: 5/10

Üstüne tırmanmaya oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda, bir maymun ve siz, atlama tırmanma ve bu aralık aşağıdan yükselen su önce kulenin en yüksek noktaya ulaşmak için kule arasında çalıştırmak zorunda. (Üstte) W ok tuşlarını hareket etmek veya harf kullanın, A (sol), S (aşağı), D (sağ) ve Z atlamak için. Sen duvarlar kadar gitmek zorunda ve üst ulaşmak için çeşitli düzeylerde üzerinden atlama. Eğer kılavuzda boğulma kaçınmak gerekir, su yükselir kaçmak zorunda. Oyunu kazanmak için üstüne almak.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 11504 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1889 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 340 görüşlerine göre

OYNAMAK
11504 kez oynandı
Üstüne tırmanmaya

Eğer bir kule tırmanmak zorunda oyunu, sen yükselmeye devam suda üst kaçınarak boğmak için almak zorunda. Taş taş atlamak ve tırmanma tutmak için duvarlara tırmanmaya. Amaç ekranın üst ulaşmak.Su ekranın altından yükselir ve boğmak eğer size gelir. Sen promosyon sudan daha fazla çalıştırmak zorunda. Eğer su önlemek için durmadan yukarı ve yukarı gitmek zorunda hızlı bir oyun., Atlama çalıştırın ve kulenin üstüne almak için duvarlara tırmanmaya.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Üstüne tırmanmaya adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Üstüne tırmanmaya adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Üstüne tırmanmaya adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Üstüne tırmanmaya bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Üstüne tırmanmaya adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Üstüne tırmanmaya
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332240
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97773
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31333
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...