Bedava Oyunlar

Parazitler Vur

Hareket oyunu

Parazitler vur

Parazitler Vur Değerlendirme: 8/10

Parazitler vur oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz online oyun amacı ekrandaki düşmanları yenmek için.Enfeksiyon ele alıyor ve onu defetmek için size kalmış!Virüsü yok, ama çok yakın alarak gemiyi enfekte izin vermeyin. Çarpan artırmak ve milyonlarca içine puanı almak için hızlı bir şekilde düşmanları vur!Gemi taşımak için ok tuşlarını kullanın ve silah amacı WASD tuşlarını kullanın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7170 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3553 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 2 görüşlerine göre

OYNAMAK
7170 kez oynandı
Parazitler Vur

Görünen herhangi powerups toplayın. Düşmanları vurarak onları alın, daha sen yok, daha fazla olsun. Eğer daha önce kontrol düzeni bu tür bir oyun oynamadı varsa, ilk başta biraz zor olabilir, ama hızlı bir şekilde alışıyorsunuz. Hareketli ve çekim için kontroller talimatlar ekranında takas olabilir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Parazitler Vur adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Parazitler Vur adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Parazitler Vur adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Parazitler Vur bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Parazitler Vur adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Parazitler Vur
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332239
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97773
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31333
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...