Bedava Oyunlar

Parkour Dünya Çapında

Hareket oyunu

Parkour dünya Çapında

Parkour Dünya Çapında Değerlendirme: 8/10

Parkour dünya Çapında oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer nihai serbest çalışan bir güç konumuna gitmek gibi uçurtmalar toplayıp Londra kentsel yayılma, Rio de Janeiro, şehir New York ve altı daha fazla uluslararası konumları Göbek ve pırıl pırıl gökdelenler, yolumuzu süzülürler. Her seviye max için serbest çalışan becerilerini test etmek için tasarlanmış yerlere yerleştirilmiş beş Güç topları içerir. Buradaki zorluk bu hedeflere ulaşmak için elindeki tüm hamle kullanmaktır.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 8667 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2713 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 148 görüşlerine göre

OYNAMAK
8667 kez oynandı
Parkour Dünya Çapında

Ayrıca le art du Deplasmanı (yer değiştirme sanatı) denilen Parkour, çitler gibi, Fransa kökenli ve yaklaşık karşılamak yerine onları dolaşıp tüm engelleri aşarak, en verimli şekilde bir noktadan diğerine hareket eden bir disiplindir duvar veya yüksekliği değişir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Parkour Dünya Çapında adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Parkour Dünya Çapında adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Parkour Dünya Çapında adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Parkour Dünya Çapında bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Parkour Dünya Çapında adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Parkour Dünya Çapında
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332261
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97801
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31363
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...