Bedava Oyunlar

Prenses bul

Hareket oyunu

Prenses bul

Prenses bul Değerlendirme: 3/10

Prenses bul oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Labirentler içinde prenses arayın. Sen tehlikeli nesneler düştüğü dikkatli olmak zorunda. Eğer düşen bir nesne alırsanız, ölürsün. Sen prenses her ekranın sonunda sizi bekliyor ulaşmak için tehlikeleri atlatmak zorunda. Bu bağımlılık oyunda, prenses ücretsiz zorunda. Bunu yapmak için, ok tuşlarını kullanın, ama onlar sizin dokunursan seni öldürmek ateş topları kaçınmak gerekir. Bu oyunda, orada 10 seviyeleri olması ve her düzeyde son daha zor olacaktır.Topları hızlı düşüş ve prenses almak için daha az zaman var.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7561 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3056 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 3.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 66 görüşlerine göre

OYNAMAK
7561 kez oynandı
Prenses bul

Oda ve prenses bu sonunda diğer tarafında bekliyor. Düşersin ve size dokunursan seni öldürmek ateş topları atlatmak zorunda. Bu beceri ve hız bir oyun, engelleri atlatmak ve düşme tehlikeleri önlemek gerekir. Bir kez kadar prenses için, düzeyi diğer tarafına almak ve bir sonraki ekrana alınacaktır. Hızlı olmak ve bu oyunda sadece ölüm sana dokunmak dikkatli olmak zorunda. Basit bir oyun ama sevgili kurtarmak için en kısa zamanda almak için beceri gerektirir. O sizin için bekliyor çalıştırın!Sınırlı bir süre.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Prenses bul adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Prenses bul adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Prenses bul adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Prenses bul bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Prenses bul adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Prenses bul
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332240
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97773
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31333
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...