Bedava Oyunlar

Radyoaktif Savaşçı

Hareket oyunu

Radyoaktif savaşçı

Radyoaktif Savaşçı Değerlendirme: 10/10

Radyoaktif savaşçı oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz online oyunda karşılaşacağınız problemleri çözme yeteneğine sahip tek savaşçı olarak oynayacak. Radyoaktif nekroz-mutantlar görülmemiş bir güç gizli bir silah inşa ediyoruz. Insan ittifak Spies nekroz-mutant sığınağını bulmak için hayatlarını feda ettiler. Sadece bir savaşçı korkunç bir yer doğru geliyor kendi şeytani planı önlemek için deneyin ve saldırı yapabilirsiniz. Cesaret ve öfke kaderini rehberlik ve nihai zafer için size yol açabilir!

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6965 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3582 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 10.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
10

Değerlendirme kullanıcıdan 2 görüşlerine göre

OYNAMAK
6965 kez oynandı
Radyoaktif Savaşçı

Taşımak için ok tuşlarını kullanın ve A ve S tuşları saldırı.D anahtarı kalkan aktive eder, böylece gerek eğer kalkan kullanmak için çekinmeyin. Gördüğünüz herhangi bir ekstra sağlık almak. Çalıştırmak için, ok tuşlarını çift dokunun. Bir beat-em-up oyunu çünkü bu oyunda hiç atlama yoktur.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Radyoaktif Savaşçı adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Radyoaktif Savaşçı adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Radyoaktif Savaşçı adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Radyoaktif Savaşçı bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Radyoaktif Savaşçı adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Radyoaktif Savaşçı
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332240
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97774
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31333
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...