Bedava Oyunlar

Savaşlar Robot

Hareket oyunu

Savaşlar robot

Savaşlar Robot Değerlendirme: 3/10

Savaşlar robot oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz online oyun diğer robotlardan hurda metal toplama ile ilgilidir. Robotlar tüm metalden yapılmış ve hiçbir robot onun metal çalıntı istiyor olduğundan, önce hepsini yok etmek olacaktır. Bunu yapmak için,, klavye için bir, ve fare için bir iki elinizi gerekir. Klavye ile WASD tuşları ile veya oklarla ya, robot hareketini kontrol edecek.Fare ile, amacı ateş ve bomba atmak olacaktır. Amaç için ekran etrafında taşımak, tıklayın (ve tutun) ateş ve patlamaya çift tıklatın. Bir düşmanı yok sonra metal hurda toplamak. Bazı düşmanları yok etmek için birden fazla çekim olabilir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6520 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3498 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 3.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
3

Değerlendirme kullanıcıdan 6 görüşlerine göre

OYNAMAK
6520 kez oynandı
Savaşlar Robot

Bu oyunu diğer robotların metal beslenen hover robotlar yaşadığı bir dünyada dayanır gibi görünüyor, ve hayatta kalmak için birbirlerini öldürmek zorunda. Nedense, geri kalanından daha bir robot güçlü vardır. Ve, tabii ki, o zayıf robotların tüm mücadele vardır.Güçlü hover bot oynayacak Tahmin et kim? Sen! Eğer mağlup edilebilir tek yolu zayıf robotlar sayıca üstün yönetmek, ya da video oyunları ile tam bir salak varsa. Yani, bu da bir olacak? Bir korkak mısınız yoksa katil patlayan robotlar azgın yüzlerce hoards almaya hazırız?

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Savaşlar Robot adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Savaşlar Robot adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Savaşlar Robot adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Savaşlar Robot bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Savaşlar Robot adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Savaşlar Robot
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332261
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97801
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31363
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...