Bedava Oyunlar

Şehirde kurtarma

Hareket oyunu

Şehirde kurtarma

Şehirde kurtarma Değerlendirme: 4/10

Şehirde kurtarma oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bir ejderha yumurta çalındı​​. Sen misyonu şehir etrafında taşımak için silah kullanmak zorunda. Eğer fare ile oynayabilirsiniz büyük bir aksiyon oyunu.Ekran etrafında taşımak ve görünen tüm düşmanları vur. Görünen tüm kötülüğü çekim çılgın bir oyun. Donanımınızı yükseltin ve oynamaya devam etmek enerji toplamak. Her seviye bir sonraki ekrana geçmek için aşılması gereken tehlikeli bir canavar ile kavga sona erer.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6731 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3596 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 4.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
4

Değerlendirme kullanıcıdan 2 görüşlerine göre

OYNAMAK
6731 kez oynandı
Şehirde kurtarma

Eğer engel çekim düşman karşısında üstesinden hangi farklı ekranlar klasik oyunu. Ekran etrafında bir uzay gemisi gibi bir bisiklet sürün. Düşmanlar görünen ve çekim vardır. Sen tüm rakiplerini yok etmek zorunda. Her öldürmek size prim ve oyuna devam enerji sunulmakta bazı elmas verir. Her seviyede görüntülenen son ekran canavarları öldürmek. Tehlikeli bir misyonu silah ve kasaba çevresinde sürüş araçlar ateş.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Şehirde kurtarma adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Şehirde kurtarma adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Şehirde kurtarma adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Şehirde kurtarma bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Şehirde kurtarma adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Şehirde kurtarma
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332057
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97614
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31165
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...