Bedava Oyunlar

sersemletmek yarışı

Hareket oyunu

Sersemletmek yarışı

Sersemletmek yarışı Değerlendirme: 6/10

Sersemletmek yarışı oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu şaşkın yarış kazan. Diğer oyuncular ile rekabet edecek çalıştırın ve çalıştırdığınızda, bir sonraki platforma atlamak ve bonus ve oyun araçları almak. Talimatlar: bir oyuncu seçin ve hareket etmek için ok tuşlarını kullanın. Ayrıca A ve S tuşunu kullanabilirsiniz. Talimatlar: bir oyuncu seçin ve hareket etmek için ok tuşlarını kullanın. Ayrıca A ve S tuşunu kullanabilirsiniz.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7692 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2511 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 218 görüşlerine göre

OYNAMAK
7692 kez oynandı
sersemletmek yarışı

sersemletmek yarışı, Araçları, ırk, çok, ikramiye,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın sersemletmek yarışı adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde sersemletmek yarışı adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco sersemletmek yarışı adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun sersemletmek yarışı bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz sersemletmek yarışı adlı bir online oyun ve video oyunudur.

sersemletmek yarışı
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332261
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97801
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31363
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...