Bedava Oyunlar

Sonsuz Düşmanlar Öldür

Hareket oyunu

Sonsuz düşmanlar Öldür

Sonsuz Düşmanlar Öldür Değerlendirme: 7/10

Sonsuz düşmanlar Öldür oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Erkek oyunu Kaynaş! Sen onları seviyorum biliyorsun! Bu durumda, biz bu hareket her şeye karşı bir mücadele olacak. Eylemi başladığında, her düşman vurmak ve muhteşem kombo yapmak. Ok tuşları ile karakteri hareket ettirin ve bir anahtar ile açılan saldırırlar. Bunların üstüne beyaz bir ok var silah almak için, ya da düşman lekeler binmek veya inmek S tuşunu kullanın. Her ikisi de bir özel isabet yapmak için aynı anda basın.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6870 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3391 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 18 görüşlerine göre

OYNAMAK
6870 kez oynandı
Sonsuz Düşmanlar Öldür

Bir sopa rakam birkaç satır veya noktalar oluşan bir kişi ya da hayvan, çok basit bir çizim olduğunu. Bir sopa rakam, kafa, göz, ağız ya da kabaca saç dışarı çizik gibi ayrıntıları, bazen bir daire ile temsil edilir. Kol, bacak ve gövde Tüm düz çizgiler ile temsil edilmektedir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Sonsuz Düşmanlar Öldür adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Sonsuz Düşmanlar Öldür adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Sonsuz Düşmanlar Öldür adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Sonsuz Düşmanlar Öldür bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Sonsuz Düşmanlar Öldür adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Sonsuz Düşmanlar Öldür
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332057
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97614
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31165
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...