Bedava Oyunlar

tavşancık şekerleme

Hareket oyunu

Tavşancık şekerleme

Tavşancık şekerleme Değerlendirme: 6/10

Tavşancık şekerleme oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu gerçekten benzersiz geçiş oyunda bir stomping ile Bomp hazır olun yendi. Aynı renk Bomps ve Maç satırlar bu bağımlılık bulmaca oyun bunları temizlemek için. Bir bez bomba sakının ve İnanılmaz özel bileşimleri oluşturmak için Star-bomba kullanıyorsanız, ekranı ışığı. Fare işaretçisi ve tıklama ile Amaç atlayabilirsiniz. Toplama olarak önce mümkün olduğunca çok sayıda Jelly Bebekler doldu. Bir atlamada çok Jelly Bebekler toplamak daha fazla puan alıyorsunuz. Şeker ve farklı türlerini atlama süresini etkiler yüzeyler. Yeterli Jelly Bebekler Toplama anahtar yanar için. Bir sonraki seviye için bir geçit açmak için anahtarı al.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 26121 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 738 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 1934 görüşlerine göre

OYNAMAK
26121 kez oynandı
tavşancık şekerleme

şeker, şeker pancarı, sert şeker, atlama,

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın tavşancık şekerleme adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde tavşancık şekerleme adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco tavşancık şekerleme adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun tavşancık şekerleme bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz tavşancık şekerleme adlı bir online oyun ve video oyunudur.

tavşancık şekerleme
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332240
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97774
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31334
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...