Bedava Oyunlar

Tobikomi atlamak adam

Hareket oyunu

Tobikomi atlamak adam

Tobikomi atlamak adam Değerlendirme: 7/10

Tobikomi atlamak adam oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer, atlama hareket, 7 farklı dünyalar ve 28 seviyeleri ile bir oyun çalıştırmak için olan bir karakteri olan Mario Bros türü oyun. Ok tuşları ile karakteri hareket ve kumanda anahtarıyla ateş. Kontroller özelleştirilebilir. Oyun bir diğerine atlamak zorunda platformlar olarak, farklı turlar oluşur. Sizin atlar ile oyunun sonuna kadar alın. Bu tur görünür ve size ekstra puan vermek çok altın olarak toplamak zorunda. Ayrıca oyunda uzun uzatmak yardımcı gizli hazineler. Robotlar katiller Dikkat!

Kez oynanmış

Bu oyunu online 11304 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1806 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 344 görüşlerine göre

OYNAMAK
11304 kez oynandı
Tobikomi atlamak adam

Eğer görünür farklı ekranlar ve platformlar aşmak için sahip olduğu aksiyon oyunu. Ekrandan ekrana atlayarak mümkün olduğunca toprakları üzerinden yürüyün. Size düşman olan, görünür robotlar hakkında dikkatli olmak gerekir. Bir robot dokunursa ekranın düşecek ve ölmüş olacak. Bu yol boyunca gelen robotlar atlatmak zorunda. Eğer düşman kendinizi savunmak için gizli silah hazineleri verecektir. Soru işaretleri arkasında gizli sürprizler vardır. Güvenli bir şekilde sonuna ulaşana kadar çalıştırın ve oyun üzerinden atlamak.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Tobikomi atlamak adam adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Tobikomi atlamak adam adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Tobikomi atlamak adam adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Tobikomi atlamak adam bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Tobikomi atlamak adam adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Tobikomi atlamak adam
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332261
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97801
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31363
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...