Bedava Oyunlar

Tüm Hedefler Vur

Hareket oyunu

Tüm hedefler vur

Tüm Hedefler Vur Değerlendirme: 5/10

Tüm hedefler vur oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyun çeşitli stilleri, ama ana misyonu basittir. Nikita füzeler ateş ve her düzeyde tüm hedefleri yok etmek için uzaktan kumanda karton kutuyu kullanın. Hızlı zamanı olsun ve ilk etapta iddia çeşitli teknikler kullanın. Okları, aralık tuşu ile ateş füzeleri, W tuşu ile patlatmak füzeleri ile taşıyın, ilk kişi görünümü için X tuşuna basılı tutun çömelmek için vardiya düğmesine geçiş ve durmak, A ve Z tuşları ile bakmak veya aşağı.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6604 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3487 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 4 görüşlerine göre

OYNAMAK
6604 kez oynandı
Tüm Hedefler Vur

Bu her düzeyde tüm hedefleri vurmak zorunda olduğu bir 3D labirent oyunu. Kutusu ve füzeleri taşımak için okları kullanın.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Tüm Hedefler Vur adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Tüm Hedefler Vur adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Tüm Hedefler Vur adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Tüm Hedefler Vur bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Tüm Hedefler Vur adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Tüm Hedefler Vur
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332239
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97773
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31333
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...