Bedava Oyunlar

Vahşi Batı

Hareket oyunu

Vahşi batı

Vahşi Batı Değerlendirme: 7/10

Vahşi batı oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Eğer ekranlar aracılığıyla düşmanları öldürmeye gitmek için tek tek gezinmek için sahip olduğu aksiyon oyunu. Her düzeyde mücadele etmek için yeni silah bulacaksınız. Silahı ateş ya da bir sopa ile vurmak. Farklı seçenekler var ve birçok ekranları üstesinden gelmek zorunda. Hırsızlar, polis ve haydutlar ile uzak ve vahşi batı Amerika Birleşik Devletleri ile bir gezi. Her düzeyde yenmek için çöl veya mağaralar gibi sahne bir labirent yürüyüş. Tüm altın ödül alın ve yol boyunca bulacaksınız.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6967 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3541 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 16 görüşlerine göre

OYNAMAK
6967 kez oynandı
Vahşi Batı

Bu oyunda sen kadar ulaşmak ve mümkün tüm altın almak zorunda. Her öldürmek düşman bir ödül olarak size para verecek. Her seviye geçmek görünen düşmanları vurmak veya çekmek zorunda. Ana karakter, bir kanun kaçağı ve hırsız kötülüktür.Kahramanı bir kişi bir kaktüs olduğunu. Tüm Vahşi Batı manzaralar göz atın ve tüm düzeyleri yendi alır. Adınız ile oynayın ve oyunun tüm zorlukların üstesinden.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Vahşi Batı adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Vahşi Batı adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Vahşi Batı adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Vahşi Batı bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Vahşi Batı adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Vahşi Batı
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332239
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97773
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31333
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...