Bedava Oyunlar

Yerinden Bomba

Hareket oyunu

Yerinden bomba

Yerinden Bomba Değerlendirme: 6/10

Yerinden bomba oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyun Super Mario Bros mini oyun esinlenmiştir. Size bomba etkisiz hale getirmek için, bu taşıyıcılar içinde, daha önce bombalar patladıktan görünmesini. fare ile bomba etkisiz hale getirmek için tıklayınız bomba ve fare hareketleri ile sürükleyin. Bombalar farklı renklere sahip.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6556 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2797 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 162 görüşlerine göre

OYNAMAK
6556 kez oynandı
Yerinden Bomba

renkler bomba, bomba, konveyörler yatıştırmak

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Yerinden Bomba adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Yerinden Bomba adlandırılan ücretsiz bu Hareket flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Yerinden Bomba adlı ücretsiz bir oyun ve Hareket ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Yerinden Bomba bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hareket en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Yerinden Bomba adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Yerinden Bomba
GERI

Hareket en çok oynanan oyunlar

katil balina OYUN ►

Katil balina

6
10 üzerinden 6 - 53442 oy

332240
kez oynandı

Serbest Predator! Deniz dünyanın yolunuzu bulun. Talimatlar: deniz dünyadan bulmacalar çözerek Kaçış ve esaret sizin yol mücadele. Için sol ve sağ ok tuşlarını kullanın yüzebilirsiniz. X (sağlık kazanmak için) Z ye karalamak için falan molası, oku Yoldan düşmanlarınızı uzatmak için lokma için. Öldürme ve Rage artacak yok, bu sağlam hale getirir ve daha fazla zarara neden olacaktır.

Ejderha Savaşı OYUN ►

Ejderha savaşı

5
10 üzerinden 5 - 9706 oy

97773
kez oynandı

Ejderha savaş vardır. Gökyüzünde bir ateş büyük bir savaş var. Üzerinde uçan bu ejderha savaşa katkıda bulunmaktadır. Seni öldürmeye çalışın uçan ejderhalar öldür. Tahkimatı tükürme yangın her şeyi yok eder. Diğer ejderha yangın dikkat! Talimatlar: yangın tükürmek için ok tuşları veya WASD hareket etmek ve sol fare düğmesini kullanın. Sen atlatmak düşman saldırıl ...

elmasları arayın OYUN ►

Elmasları arayın

5
10 üzerinden 5 - 2870 oy

31333
kez oynandı

Paris\'te takı galeride, ve gece boyunca, tüm elmas, zümrüt, safir ve değerli taşlar tüm elmas görünümlü Aristocats gelen karakter, kayboldu ve zaman biterse önce çıkış bulmak var.Elmas bulmak, bir kolye bonus puan verecek. Ok tuşlarını ile hareket ve atlayabilirsiniz boşluk kontrol edebilirsiniz. Köpekler dikkat edin, size hayat kaybedersiniz. Çalıştırın ve mümkün tüm mücevherleri ve elmas ile sonuna kadar alm ...