Bedava Oyunlar

3D Tavşan Atlama

Hayvan oyunu

3d tavşan atlama

3D Tavşan Atlama Değerlendirme: 6/10

3d tavşan atlama oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi 3D oyunda sadece her düzeyde belirlenen hedef noktaya almak zorunda. Siz pembe bir dünyada pembe bir tavşan ile oynayacak. Birçok engelleri aşarak platformları düşme kaçınmak gerekir. Tavşan ve atlamak için boşluk çubuğuna rehberlik etmek için okları kullanın. Eğer iki kez basarsanız, böylece atlama üstündeki bunu emin olun, iki sıçrar. Bir duvara karşı kendinizi koyarsanız Ayrıca, bu anahtar ile tırmanmak mümkün olacak.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7449 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3164 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 30 görüşlerine göre

OYNAMAK
7449 kez oynandı
3D Tavşan Atlama

3D bilgisayar grafik hesaplamaları yaparak ve 2D görüntülerin oluşturulabilmesi amacıyla bilgisayarda saklanır geometrik verilerin üç boyutlu gösterimi kullanabilir grafikler vardır.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın 3D Tavşan Atlama adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde 3D Tavşan Atlama adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco 3D Tavşan Atlama adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun 3D Tavşan Atlama bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz 3D Tavşan Atlama adlı bir online oyun ve video oyunudur.

3D Tavşan Atlama
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205257
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137502
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!