Bedava Oyunlar

Balık Av Kuşlar

Hayvan oyunu

Balık av kuşlar

Balık Av Kuşlar Değerlendirme: 8/10

Balık av kuşlar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz online oyun, tek amacı mümkün olabildiğince çok puan, çok sayıda kuş gibi yakalamaktır. Küçük balık taşımak için, klavyenizdeki ok tuşlarını kullanın. Büyük balıklar için dikkat; onlar en kısa sürede size dokunmak gibi seni yemeye, böylece her zaman daha hızlı onları daha yüzmek hatırlar. Eğer yüzey dışarı atlamak zaman, adada karaya ya ölürsün değil hatırlıyorum. Yanı sıra izin sanki büyük balık yiyeceğim. Halkalar üzerinden atlamak ve ikramiye için mor topları çarptı.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 5903 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3585 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 4 görüşlerine göre

OYNAMAK
5903 kez oynandı
Balık Av Kuşlar

Hüner daha hızlı kuş almak için adanın etrafında çevrelerinde yüzmek olduğunu. Hatta daha fazla puan, bunları görünce halkaları üzerinden atlama, ya da bir kerede birden fazla kuş yakalamak deneyin. Çok yüksek atlama yeteneğine sahip olan küçük bir aç balık gibi oynayacak, böylece kuşları yakalamak için yeteneklerini yararlanmak zorunda kalacak. Eğer mor top görürseniz, size daha fazla puan kazanacağım, sen yüzeyinden dışarı atlamak zaman akrobatik stunts gerçekleştirmek için, onu yakalamak.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Balık Av Kuşlar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Balık Av Kuşlar adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Balık Av Kuşlar adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Balık Av Kuşlar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Balık Av Kuşlar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Balık Av Kuşlar
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205293
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!