Bedava Oyunlar

Balık Düşen Balık

Hayvan oyunu

Balık düşen balık

Balık Düşen Balık Değerlendirme: 6/10

Balık düşen balık oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz online oyun çok basit. Yapmanız gereken tüm soldan sağa doğru bir kedi taşımaktır. Kedi bir yuva sahibi olacak, ve soldan sağa hareket noktası yukarıdan düşecek ve çok yüksek hızlarda düşecek gibi, mümkün olduğunca çok balık yakalamak. Balık türleri çok var olacaktır. Onlar büyük olasılıkla net kıracak çünkü bazıları bile, kaçınmak gerekir, ve sonra yeni bir tane satın almak zorunda kalacak. Bu durumda, ancak yeni bir tane satın almak için herhangi bir para yoksa, o zaman oyun biter.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6495 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3560 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 10 görüşlerine göre

OYNAMAK
6495 kez oynandı
Balık Düşen Balık

Eğer sadece bir kez sol veya sağ oka basın zorunda olacağı anlamına gelir ekranın bir kenarına ulaşana kadar kedi hareket devam edecektir. Balık küçülüyor ve daha hızlı düşmeye devam edecek, çünkü bu oyun biraz zorlaştırmaktadır. O çizgiyi geçtiğinde kedi balık ulaşmak yapmaya çalışın. Bulacaksınız farklı balık küçük balıklardır, sazan, somon, alabalık, uçan balık, yılan, denizyıldızı, palyaço balığı, camgözlerin, darbe balık, denizatı, altın balık, istiridye ve karides vardır. Kötü olanlar merlin balığı, kestaneleri, kabukları ve taşlar vardır.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Balık Düşen Balık adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Balık Düşen Balık adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Balık Düşen Balık adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Balık Düşen Balık bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Balık Düşen Balık adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Balık Düşen Balık
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205257
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137502
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!