Bedava Oyunlar

Gergedanlar ile Basketbol

Hayvan oyunu

Gergedanlar ile basketbol

Gergedanlar ile Basketbol Değerlendirme: 5/10

Gergedanlar ile basketbol oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu oyunda size bir gergedan oyun basketbol. Büyük bir oyuncu. 30 saniye gibi birçok sepet puan almak zorunda. Oynatmak için,fare hareketitopa vurmayagergedan vesol tuşuna hareket için kullanılır. Tüm gergedanlar iyien eğlenceli, gürültülü ve hareketli halk gibioyun alanını doldurun. Oyuncuçember üzerindentopu almak almak içinmahkemeyetopu aşağı getirmek zorundadır. Hayvan taşımak vegerekli yüksekliğe ulaşmak içintopu atlama yapmak.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 13638 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1549 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 288 görüşlerine göre

OYNAMAK
13638 kez oynandı
Gergedanlar ile Basketbol

Gergedan ile basketbolcu oynayın. Sentopu ileekran etrafında hareket eden bu hayvan kontrolü gerekir. Busepete almak içinkatta bu pot yapmak zorundadır. Eğer atlama ve geçmesinedamla için gerekliyüksekliğe ulaşmak içintopu uçmak zorunda. Diğer hayvanlar gibi bakmak onların atlar ve gürültü ileoyuncu teşvik. Bir bir basketbol oyunu versiyonu online, fakat resim daha eğlenceli. Karmaşık ve zorlu spor pratik bir büyük, hantal hayvanlar. Zorluk seviyesi yüksek, tüm koordinasyon gerekiyor.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Gergedanlar ile Basketbol adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Gergedanlar ile Basketbol adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Gergedanlar ile Basketbol adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Gergedanlar ile Basketbol bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Gergedanlar ile Basketbol adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Gergedanlar ile Basketbol
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205293
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!