Bedava Oyunlar

Bir Fok Bakımı

Hayvan oyunu

Bir fok bakımı

Bir Fok Bakımı Değerlendirme: 8/10

Bir fok bakımı oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda sevimli bir fok dikkat çekmek zorundayız. Bu, bir evcil hayvan olarak bir fok var bu flaş oyunda yaşayabilirsiniz nadirdir. Bilgisayar fare kontrolü, fırça, bir hortum ve bir havlu kullanarak temizlemeniz gerekiyorsa, aynı zamanda yem ve onu giyinmek. Her zaman ne için bakıcı yönergeleri izleyin ve temiz ve mutlu bir fok var. Ne zaman fok, görünümünü görmek ve bakıcı verir puanı görürsünüz tamamladı.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 9824 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2140 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 92 görüşlerine göre

OYNAMAK
9824 kez oynandı
Bir Fok Bakımı

Contalar bakım bol gerekir, ve çok hassas, bu yüzden onları onlar mühürler gerektiğini habitat özellikleri sağladıkları için, özgürlük ya da hayvanat bahçesinde yaşamak için en iyi yerdir. Buna ek olarak, onların antrenörleri ile birlikte eğlenceli ve oyun öğrenme birçok hile vardır.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Bir Fok Bakımı adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Bir Fok Bakımı adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Bir Fok Bakımı adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Bir Fok Bakımı bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Bir Fok Bakımı adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Bir Fok Bakımı
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205255
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137501
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!