Bedava Oyunlar

Böceklerin Savaşı

Hayvan oyunu

Böceklerin savaşı

Böceklerin Savaşı Değerlendirme: 5/10

Böceklerin savaşı oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Kullanılabilir yuva kontrolü için, hata başka bir koloniyi karşı savaşmak gerekir hangi ücretsiz çevrimiçi oyun. Boş yuvalar için larva gönderin ve birimleri yayılmış, ve sonra tüm yuvalar kontrol altına almak için bir düşman tarafından işgal edilmiş bir yuvaya almak. Sen larva yuvalarının özellikle daha fazla birim ihtiyacı olan en sık görüldüğü, yeni yuvalar sahip hareketli gitmek gerekir yakalar. Hataların bir savaş bu flaş oyun bekliyor.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 9043 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2390 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 120 görüşlerine göre

OYNAMAK
9043 kez oynandı
Böceklerin Savaşı

Bu oyun çok basit bir oyun ile, fetih ve strateji oyunları ile böcek karıştırın ama oldukça eğlenceli. Hızlı karıncalar, güçlü böcekler, tüm hataları ile bu savaşı.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Böceklerin Savaşı adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Böceklerin Savaşı adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Böceklerin Savaşı adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Böceklerin Savaşı bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Böceklerin Savaşı adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Böceklerin Savaşı
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25350 oy

205034
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8394 oy

137318
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8138 oy

81299
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!