Bedava Oyunlar

Charlie ve Ördek

Hayvan oyunu

Charlie ve Ördek

Charlie ve Ördek Değerlendirme: 6/10

Charlie ve Ördek oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğer hayvanlar dokunun ve ekranın altına alamadım deneyin. Her düzeyde yapabilirsiniz tüm ödül toplamak. Charlie adlı sevimli ördek hakkında Mario tarzı platform oyunu.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 205293 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 42 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 25356 görüşlerine göre

OYNAMAK
205293 kez oynandı
Charlie ve Ördek

Bir ördek her düzeyde seyahat zorundadır ayarlayın. Ok tuşları ördek ekrandan ekrana orman manzara ile yol ile. Diğer hayvanlar düşman ve bizim kahraman öldürmeye çalışın. Sadece dokunmatik sizi öldürebilir. Onları bitirmek için hayvanlar üzerinde atlamak ve ayrıca yüksek atlama olabilir. Her oyunda ekstra puan almak için alabilir elmas ve altın vardır. Her seviyede biraz daha zor vardır. Çok eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun. Dostumuz ördek ile uzun bir yol gidiyor ve mümkün olduğunca tüm altın toplamak. Çalıştırın ve güç ups toplamak ve hayatta kalmaya çalışın, seviyeleri üzerinden atlamak. Talimatlar: sikke ve elmas toplamak ve onları öldürmek için düşman üstüne atlama, her düzeyde sonuna kadar almaya çalışın.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Charlie ve Ördek adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Charlie ve Ördek adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Charlie ve Ördek adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Charlie ve Ördek bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Charlie ve Ördek adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Charlie ve Ördek
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!

Süt OYUN ►

Süt

6
10 üzerinden 6 - 3834 oy

60777
kez oynandı

Süt inekleri önce almak çok tam ve patlayabilir!