Bedava Oyunlar

Değişime Uğramış Sebzeler Karşı Tavşan

Hayvan oyunu

Değişime uğramış sebzeler karşı tavşan

Değişime Uğramış Sebzeler Karşı Tavşan Değerlendirme: 7/10

Değişime uğramış sebzeler karşı tavşan oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda cesur bir tavşan onu öldürmek için çalışacağız mutant sebzeleri büyük bir orduya karşı tek başına yüzleşmek zorundadır. Ama bu diğer hayvanlar için onların tarafında ve kuşlar sebze daha kolaylıkla karşılaşacak silah düşecek.Ok tuşları ile tavşan hareket ettirin ve bu eğlenceli ücretsiz flaş oyun boşluk ile saldırı ve ateş.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 15843 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 1416 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 1262 görüşlerine göre

OYNAMAK
15843 kez oynandı
Değişime Uğramış Sebzeler Karşı Tavşan

Tavşan dövüş oyunu suikasta sebze, meyve ve sebzeler mutantlar bir tahta ve kargalar getirmek silahlarla savunulan bir tavşan saldırı.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Değişime Uğramış Sebzeler Karşı Tavşan adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Değişime Uğramış Sebzeler Karşı Tavşan adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Değişime Uğramış Sebzeler Karşı Tavşan adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Değişime Uğramış Sebzeler Karşı Tavşan bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Değişime Uğramış Sebzeler Karşı Tavşan adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Değişime Uğramış Sebzeler Karşı Tavşan
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25354 oy

205252
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137501
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!