Bedava Oyunlar

Örümcek istilası

Hayvan oyunu

Örümcek istilası

Örümcek istilası Değerlendirme: 5/10

Örümcek istilası oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Örümceklersaldırı hayatta kalmak için deneyin! Örümcekler binlerce sizi işgal olduğunda size masa örtüsü yiyecek vardır. Size toprakları savunmak zorunda. Hepsini öldürmek içinörümcekler vur. Amaç, tüm bu hayvanları bitirmek ve hayatta kalmak için. Örümcekfare noktaları ile ve ateş için tıklayın. Senmermi kontrol etmek var, duygusu olmadan çekemezsiniz. Amaç vesağ fare butonuna tıklayarak sonra ateş. Tüm bu korkunç hayvanları öldürebilir.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 37681 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 477 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 3016 görüşlerine göre

OYNAMAK
37681 kez oynandı
Örümcek istilası

Sen örümceğimsiler binlercesaldırı hayatta kalmak zorunda. Gıda için masanızda İhlal. Onlarla bitirmek için silah çok çekim çekmek zorunda. Amaç fare ile, saldırı geldiği yönde spot alır. Tıklamadan önce her hayvan için doğrudan Ç noktaları. Size dönelim pozisyon tutmak veişgali size ulaşır engeller yok. Amaçişgali hayatta vehayvanların hiçbiri size gelmek elde etmektir. Her atış ile amacı uygulama. Eğer dikkatli değilseniz sona çünkü, cephane israf etmeyin.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Örümcek istilası adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Örümcek istilası adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Örümcek istilası adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Örümcek istilası bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Örümcek istilası adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Örümcek istilası
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205293
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!