Bedava Oyunlar

Dodo Avcılık

Hayvan oyunu

Dodo avcılık

Dodo Avcılık Değerlendirme: 7/10

Dodo avcılık oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz online oyun, yapmanız gereken tüm Dodo'ları ateş olduğunu. Hedefleyen oyunun en önemli parçası olan ve sol fare tuşu ile ateş edebilirsiniz. Sadece tur başına 5 çekim olsun, çünkü senin mermi atık değil dikkatli olun. Ekranın sol alt kısmında mermi göstergesi göreceksiniz. Eksik olmadan Dodo'ları Atıcılık bir skor çarpan kazanacağım. Çarpanı yüksek, daha hızlı puan kadar rafa. Seni özledim dodo ulaşmak için, bir X alacak ve tabii ki bu atık istemiyorum. Eğer 6 alırsanız, oyun bitti.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 6236 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3617 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 7.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
7

Değerlendirme kullanıcıdan 4 görüşlerine göre

OYNAMAK
6236 kez oynandı
Dodo Avcılık

Oyunun sonunda isminizi girebilirsiniz ve tüm diğer dodo avcılara karşı durmak nerede göreceksiniz. Oyun sorunsuz olarak istediğiniz gibi çalışıyorsa, siz sol üst köşesindeki Q harfini tıklayarak veya klavyedeki Q tuşuna basarak kalite ayarlarını değiştirebilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olmadan arka arkaya Dodo'ları tüm vurarak puanınızı artırın. Dodos aniden yönünü değiştirmek, böylece onların hareketlerine göz kulak olacak. Dodos bulutlar ve diğer engellerin arkasında gitmek, böylece nerede olduklarını bildiğinizden emin olabilirsiniz. Deli zorluk, sadece her dodo için bir çekim var, bu yüzden cephane atık için dikkatli olun.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Dodo Avcılık adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Dodo Avcılık adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Dodo Avcılık adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Dodo Avcılık bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Dodo Avcılık adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Dodo Avcılık
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205293
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!