Bedava Oyunlar

Bir Kedi Giyen

Hayvan oyunu

Bir kedi giyen

Bir Kedi Giyen Değerlendirme: 6/10

Bir kedi giyen oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Hayvan sever misiniz? Eğer kedi sever misiniz? Bu oyunda bir kedi elbise var. Eğer evcil hayvan için bir kostüm yapmak için kullanabileceğiniz giysilerle dolu bir dolap var. Evcil Soyunma daha dünya çapında olduğunda bir gelenektir. Onlar dışarı çıktığında hayvan severler onların güzel Evcil isteyeceksiniz. Bu oyunda size kedi Tüy koymak için pantolon, ayakkabı, etek, şapka, küpe, kolye ve hatta bağları var. Her yaş için orijinal bir moda oyunu eğlenceli. Hiç kedi giysi kişi elbise mi?

Kez oynanmış

Bu oyunu online 47978 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 331 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 3480 görüşlerine göre

OYNAMAK
47978 kez oynandı
Bir Kedi Giyen

Bu güzel pisi giyinmek ve arkadaşları daha onu daha güzel yapmak. Eğer kedi için benzersiz bir elbise yaratmak için giyim öğeleri büyük bir gardırop bekliyor. Eğer kostüm için mevcut tüm öğeleri kullanırken sonsuz olanaklar var. Kediler için özel giysi var. Bir şapka, bir etek, pantolon, ayakkabı, kolye, küpe ya da bir eşarp koyabilirsiniz. Bir hayvana iyi uyacak şekilde adapte insanların Giyim. Kediler, o onun için özel bir kıyafet oluşturmak seviyor kadar emin kendini beğenmiş vardır.Kedi en yakışıklı hayvan olduğunu olun.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Bir Kedi Giyen adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Bir Kedi Giyen adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Bir Kedi Giyen adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Bir Kedi Giyen bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Bir Kedi Giyen adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Bir Kedi Giyen
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205257
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137502
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!