Bedava Oyunlar

Geçiş Kuşlar

Hayvan oyunu

Geçiş kuşlar

Geçiş Kuşlar Değerlendirme: 8/10

Geçiş kuşlar oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu zaman içinde kaybolmuş göçmen bir kuş sürüsü ile ilgili bir oyun. Eve doğru uçarken, Bermuda Şeytan Üçgeni içine ders dışı sürüsü atıyor. Aniden, kuşlar bir girdap içine çekilir, bir solucan deliği ile mancınık, ve zaman içinde kaybolduk. Çoklu bölüm hikayesi üzerinden oyuncunun ilerledikçe, kendilerini dinozorlar öldü son meteor yağmurları sırasında Ice Age gibi yerlerde kaybetti bulmak, cehenneme adam, makineye karşı en yüksek gelgit konduğu bir kıyamet sonrası gelecekte scape kömürle çalışan değirmenler Han Hanedanlığı ve havai fişek gelişiyle, Eski Yunan mitolojik yaş ve hatta Dünya Savaşı sırasında batı cephesinde, Çin güneş karartabiliriz Sanayi Yaş nerede hardal gazı ve köpek söndürme uçağı patlamalarsavaş yukarıda uçan taşıyıcı güvercinler kaydetmek için neredeyse imkansız hale getirmektedir. Günümüz Kanada vahşi güvenle ev sizin kuşlar rehberlik sürünün bilginizi kullanmak size kalmış. Uzaklıkta uçak, fırtına, zehirler, ve diğer ölümcül engeller sürünüzdeki yönlendirmek için fareyi hareket ettirin. Senin sürünün lideri değiştirmek için fareyi tıklayın. Duraklatmak oyunu boşluk tuşuna basın. Farklı kuş türleri için uyarlamalar üzerinde beceri puan harcayın. Kıdem sırası değiştirerek sizin sürünün davranışını özelleştirin. Bir patlama var!

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7333 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3121 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 8.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
8

Değerlendirme kullanıcıdan 42 görüşlerine göre

OYNAMAK
7333 kez oynandı
Geçiş Kuşlar

Bu oyunda, kuş göçü yapmak çok vardır. Kuş göçü birçok kuş türü tarafından yürütülen düzenli mevsimsel yolculuktur. Bununla birlikte, oyunun tipi sağkalım olabilir. Bu hayatta kalma oyunları temel hedefi, sadece hayatta kalmak için; düşmanları yenerek veya bulmaca çözme tesadüfi olabilir. Bazı anahtar unsurlar kaynak koruma (sağlık ve cephane, örneğin), düşmanca bir ortamda (genellikle kıyamet sonrası veya doğaüstü) içerir.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Geçiş Kuşlar adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Geçiş Kuşlar adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Geçiş Kuşlar adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Geçiş Kuşlar bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Geçiş Kuşlar adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Geçiş Kuşlar
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25354 oy

205252
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137501
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!