Bedava Oyunlar

Hamster Topu

Hayvan oyunu

Hamster topu

Hamster Topu Değerlendirme: 6/10

Hamster topu oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Harry Hamster topu bahçe etrafında küçük bir yürüyüş zevk, ama şimdi kötü kedi ona tuzak vardır ve onun kötü görevlileri saldırı oluyor! Eğer sonuna kadar güvenle Harry alabilir miyim? pelte haline getirmek onlara düşman üstüne atlamak ve kilidi açmak ve bir sonraki seviyeye ulaşmak için kodu almak için tüm bunların içinde bunu. Harry enerji biterse, oyun sona erer, bu yüzden onun yerine yemek için dışarı bakmak. Kötü adamlar ve yiyecek bulmak için haritayı kullanın. Siz, kötü adamlar öldürmek kurbağa dışkı üstüne sıçrayan ve bir kaka çökmesini için puan. Sen taş kırma ve gıda kullanımı için puan kaybedersiniz.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7143 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3279 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 24 görüşlerine göre

OYNAMAK
7143 kez oynandı
Hamster Topu

Hamster herkes onlar komik olduğunu düşünüyor çok sevimli kemirgenler vardır. Ayrıca oyun, ama sevimli hamster ile değil sadece, çok eğlenceli olacak hangi bir Hamster oyunu.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Hamster Topu adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Hamster Topu adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Hamster Topu adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Hamster Topu bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Hamster Topu adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Hamster Topu
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205257
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137502
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!