Bedava Oyunlar

Böcek

Hayvan oyunu

Böcek

Böcek Değerlendirme: 5/10

Böcek oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Sen örümcek vardır ve ağaç ev, ağaç yiyorsun tüm hataların karşı topraklarını savunmak gerekir. Sen yemek almak ağaçları kurtarmak zorunda! Talimatlar: böcek çekmek için ekranın etrafında hareket etmek için ok tuşlarını ve boşluk çubuğunu kullanın. Küçük yapılacak ağaçlar ateş etmeyin. Evinizin tüm ağaçlar yemek önce mümkün olduğunca tüm böcek öldürmek zorunda.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 10673 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2206 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 5.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
5

Değerlendirme kullanıcıdan 306 görüşlerine göre

OYNAMAK
10673 kez oynandı
Böcek

öldürme hataların oyunu. Sen ağaç böcek için bütün ağaç yiyorsun, onun topraklarını korumak için gereken bir örümcek vardır. Siz ekranda görünen tüm hayvanları öldürmek için ateş etmek zorunda. Siz her yöne ekran etrafında pet taşıyabilirsiniz. Böcek öldürmek için vur. Eğer notlar kaynakları ve ekranın üzerinde çalıştırmak daha fazla düşman almak her zaman. Amaç ve açlıktan önce hassasiyet ile ateş.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Böcek adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Böcek adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Böcek adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Böcek bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Böcek adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Böcek
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25354 oy

205252
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137501
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!