Bedava Oyunlar

Havuç Topla

Hayvan oyunu

Havuç topla

Havuç Topla Değerlendirme: 6/10

Havuç topla oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyun mayın tarlası tüm havuç almak zorunda çok hassas bir tavşan ile ilgili. Onun özel yetenekleri olan radar ile mayınların tespit etmek için vardır. Mayın ve düşmanları önlemek için bunu kullanın. Hızlı, akıllı ve tüm altın madalya kullanılabilir almak için şanslı olacak. WASD veya ok veya fare tavşan hareket edecektir. Havuç atmak Boşluk bırakın hedefliyoruz Boşluk tutun. (Bunun için özel bir gözlük ihtiyacı) çekmek için Ctrl bırakın hedefliyoruz Crtl tutun.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 7794 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 3002 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 22 görüşlerine göre

OYNAMAK
7794 kez oynandı
Havuç Topla

Tavşanlar dünyanın sayıda parça bulunan küçük memeliler vardır. Tavşanlar gruplar halinde yaşarlar ve bunların habitatları, çayırlar, ağaçlar, ormanlar, meralar, çöller ve sulak alanları içerir. Tavşan uzun kulakları (fazla 10 cm olabilir) saldırganları tespit etmek için muhtemelen.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Havuç Topla adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Havuç Topla adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Havuç Topla adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Havuç Topla bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Havuç Topla adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Havuç Topla
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205257
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137502
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81488
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!