Bedava Oyunlar

Hayvan Bilgi Yarışması

Hayvan oyunu

Hayvan bilgi yarışması

Hayvan Bilgi Yarışması Değerlendirme: 6/10

Hayvan bilgi yarışması oyunu

Hoşuna gitti mi? Sadece tıklayın!
Gönder!
Oylamak!
Pin It!
Delicious
Açıklama:

Bu ücretsiz çevrimiçi oyunda çok samimi bir hayvan sizi bekliyor. Bu ücretsiz oyun size bilgisayar fare kullanılarak çevik olmalıdır çeşitli testler ile bir rekabet oluşur. Sen iyi bir amacı vardır ve pratik tıklayarak olmalıdır. Oynamaya başlamadan önce talimatları seçtiğiniz dilde her test görünür. Bu sevimli hayvanlar ile eğlenin ve onlar size testleri geçerse.

Kez oynanmış

Bu oyunu online 9040 kez oynandı olmuştur. en iyi ücretsiz oyunlar. ve 2565 sıralarken

değerlendirme

Biz oyuncular her oyun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek isterim. Bu oyun diğer oyuncuların bir derecesi vardır 6.

Oranı bu oyunu

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
6

Değerlendirme kullanıcıdan 50 görüşlerine göre

OYNAMAK
9040 kez oynandı
Hayvan Bilgi Yarışması

Hayvanlar Yarışma şirin ve sevimli. Sen tüm renkleri, stil ve eğlenceli çocuk birçok ayı ve tavşan göreceksiniz. Mümkün olan en kısa sürede tüm düzeyleri tamamlayın.

Bu oyunun konusu nedir? Bu bir şey indirmek veya yüklemek zorunda kalmadan tarayıcınızın Hayvan Bilgi Yarışması adlı ücretsiz bir oyun, tamamen güvenilirdir. Bu web sitesinde Hayvan Bilgi Yarışması adlandırılan ücretsiz bu Hayvan flash oyunu oynamak mümkün olacak. Ve bu Turco Hayvan Bilgi Yarışması adlı ücretsiz bir oyun ve Hayvan ilgilidir hatırlıyorum. Bizim yeni oyun Hayvan Bilgi Yarışması bulabilirsiniz ve sizin arkadaşlarınız ve sosyal ağlar üzerindeki kişilerle paylaşabilirsiniz Hayvan en iyi oyunlardan biridir. Bu size, oyun keyfini ve bu konuda bilgi edinmek yanı sıra yorumlar ve sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşmak için davet ettiğiniz Hayvan Bilgi Yarışması adlı bir online oyun ve video oyunudur.

Hayvan Bilgi Yarışması
GERI

Hayvan en çok oynanan oyunlar

Charlie ve Ördek OYUN ►

Charlie ve Ördek

6
10 üzerinden 6 - 25356 oy

205293
kez oynandı

Talimatlar: sikke ve elmas toplama, her düzeyde sonuna ulaşmak için çalışın. Tüm engelleri aşmak zorunda. Seni öldürmek düşman üzerine atlayarak. Charlie adlı sevimli ördek sahiptir platform oyunu. Çalıştırın ve, seviyeleri üzerinden atlamak silah kapmak ve hayatta kalmaya çalışın. Eğer hayvanlar kurbağa ya da arılar gibi takip ve saldırı sahip olduğu bir orman gitmek zorunda. Diğ ...

Boğa İnek Vs OYUN ►

Boğa İnek vs

4
10 üzerinden 4 - 8396 oy

137525
kez oynandı

Istediğiniz hayvan (bir inek veya boğa) diğer karşı ekmek rekabeti yeme rekabet. Yardım için yarışmacı olarak hızlı farenin sol düğmesi olarak yapabilirsiniz tıklayarak kazanmak için ...

küçük pirana OYUN ►

Küçük pirana

6
10 üzerinden 6 - 8144 oy

81510
kez oynandı

Bir küçük pirana, ancak uzun değil! Hedef civarında yüzme ve sonunda büyük bir pirana olmak için mümkün olduğu kadar çok küçük balık yemek olduğunu. Olarak size yemek bir sorun olmaz büyük balık tarafından yakalanmış almak için dikkatli olun. Iyi şanslar!